O firmie » Dlaczego FILMAR?


Pewny partner biznesowy

terminowość dostaw


Terminowość dostaw

Własny magazyn wysokiego składowania pozwala nam kontrolować poziom zapasów ofertowych. Dzięki temu, nawet przy dużym obciążeniu produkcji jesteśmy w stanie zrealizować w krótkim terminie nawet spore ilości dostaw bez opóźnień.

terminowość płatności


Terminowość płatności

Istotnym punktem w naszej działalności jest terminowość platności wobec dostawców surowców do naszej produkcji. To dzięki nim nasza produkcja zachowuje ciągłość, dlatego terminowa płatność jest dla nas nie tyle obowiązkiem co punktem honoru.

certyfikacja produkcji


Certyfikacja produkcji

Wprowadziliśmy certyfikację na wielu płaszczyznach naszej produkcji, począwszy od nadzoru linii produkcyjnej, przez bezpieczenstwo produkcji po nadzór nad odpadami poprodukcyjnymi. Praktycznie na każdym etapie nasza produkcja certyfikowana jest w kilku aspektach.

surowce najwyższej jakości

Najwyższej jakości surowce

Do produkcji naszych opakowań wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości surowce, które gwarantują trwałość oraz estetyczny wygląd oferowanych rozwiązań. Szczególny nacisk kładziemy również na aspekt ekologiczny stosowanych materiałów. Używamy tylko i wyłącznie papierów pochodzących z legalnych źródeł oznaczonych certyfikatem FSC®oraz innych materiałów posiadających znaczący udział surowców wtórnych.


 

ekologiczne rozwiązania

Ekologiczne rozwiązania

Istotnym punktem naszej produkcji jest to, że jest ona proekologiczna pod względem wykorzystania surowców i wytwarzania odpadów. Po pierwsze, wytwarzamy produkty z surowców, które z łatwością poddają się procesom recyclingu. Po drugie, stosujemy najnowocześniejsze technologie wyrobu produktów gotowych, co zapewnia niemal całkowitą bezodpadowość produkcji.


 

bezpieczeństwo pracowników i produkcji

Bezpieczeństwo

Kładziemy mocny nacisk na bezpieczeństwo pracowników i produkcji na każdym jej etapie. Wszystkie stanowiska zaopatrzone są w niezbędne systemy czujników i alarmów oraz przycisków STOP wyłączających linię produkcyjną, a pracownicy w odpowiednie ubrania ochrone. Na terenie całego przedsiębiorstwa – hali produkcyjnej oraz magazynu – stosujemy system ograniczonych stref wejścia.