O firmie
Od lat specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości opakowań wysyłkowych przystosowanych do przesyłek małogabarytowych na potrzeby klientów biznesowych i instytucji. Wraz z rozwojem firmy w naszej ofercie pojawiały się coraz to nowe produkty. Dziś w naszej ofercie posiadamy bogaty wybór produktów – koperty foliowe, koperty bąbelkowe, koperty piankowe, a także koperty kurierskie i ochronne. Wszystkie opakowania oferujemy w różnych rozmiarach oraz kolorach.siedziba firmy Filmar

Co nas wyróżnia?

Od początku funkcjonowania Filmar Group wyznacznikiem wszystkich podejmowanych przez nas działań jest jakość. Nieustannie dążymy do usprawniania procesu produkcyjnego, przy jednoczesnym stałym podnoszeniu jakości gotowego wyrobu. Nasze dążenia znajdują przełożenie na wszystkie aspekty produkcji, począwszy od jakości surowców, poprzez proces produkcji i unowocześnianie parku maszynowego, aż po precyzję kontroli produkcji.
park maszynowy Filmar

Nowoczesny park maszynowy

Ciągłe i konsekwentnie realizowane inwestycje sprawiają, że jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku możemy się poszczycić naprawdę nowoczesnym parkiem maszynowym. W naszej hali produkcyjnej znajdują się:

  • nowoczesne maszyny do produkcji kopert foliowych, ochronnych i kurierskich,
  • linie produkcyjne do produkcji folii bąbelkowej
  • maszyny fleksograficzne umożliwiające wykonywanie nadruków na kopertach i opakowaniach.


Filmar na targach
FILMAR na targach FachPack


Targi Fachpack przyciągają co roku ponad 1 500 profesjonalnych wystawców oraz 40 000 potencjalnych nabywców z różnych stron świata, stwarzając tym samym perspektywy rozwoju międzynarodowej branży opakowaniowej.

Wielokrotne uczestnictwo Filmar w targach dało możliwość zaprezentowania najciekawszych produktów oraz najnowszych rozwiązań produkcyjnych firmy, pozwalając na nawiązanie wielu ciekawych kontaktów biznesowych.