O firmie » Załoga

Załoga Filmar Group to fachowcy, których wyróżnia wieloletnie doświadczenie w branży, chęć ciągłego rozwoju i zwiększania zakresu kompetencji zawodowych, a także zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości oferowanych produktów oraz standardów obsługi klienta w firmie.

Tyle o swoich pracownikach może powiedzieć praktycznie każdy, dlatego my powiemy coś więcej.

Filmar Group zatrudnia na stałe 60 osób. Dla jednych to dużo, dla innych mało. Dla nas w sam raz. Nasi pracownicy to doświadczona załoga, którą złączy nie tylko praca. Łączą nas również wspólne pasje – spływy kajakowe, wycieczki górskie, wspinaczka skałkowa, wyprawy rowerowe, gra w piłkę i wiele innych. Dzięki wspólnym pasjom pozazawodowym z łatwością znajdujemy płaszczyznę porozumienia w każdej, nawet najtrudniejszej i najnieprzyjemniejszej sytuacji. Ta umiejętność w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalizmem sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wspólnie rozwiązujemy problemy i dążymy do zapewnienia Naszym Klientom jak najlepszej obsługi.

Naszych Klientów traktujemy jak Partnerów w Biznesie. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i zaangażowaniu. Dlatego w kontaktach z klientami polegamy przede wszystkim na szczerości, nawet jeśli oznacza to konieczność przyznania się do błędu lub niedopatrzenia. Szczere i otwarte komunikowanie się – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy – jest fundamentem, na którym od lat z sukcesami opieramy funkcjonowanie Filmar Group.

Profesjonalizm – obok szczerości – jest drugim filarem firmy. Nasz zespół to fachowcy, którzy nieustannie dążą do podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach branżowych oraz szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego. Zwiększając kompetencje zawodowe oraz osobiste nasi pracownicy mogą jeszcze efektywniej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania klientów. Wysokie standardy jakościowe, z których jesteśmy znani na rynku to nie tylko jakość bezpośredniej obsługi klienta, ale również najwyższa jakość produktów. Stałe utrzymywanie i ciągłe podnoszenie jakości oferowanych rozwiązań nie byłoby możliwe bez zaangażowania i poświęcenia pracowników produkcji, którzy nawet najprostsze czynności wykonują ze starannością i uwagą.