Choose your language:

Dlaczego Filmar?

Opakowania wysyłkowe
to nasza specjalizacja

Grupa FILMAR jest wiodącym producentem i dostawcą wysokiej jakości opakowań dla e-commerce, firm prywatnych i instytucji publicznych. Filmar działa na rynku europejskim od 2008 roku i produkuje rocznie około 200 milionów opakowań pocztowych i wysyłkowych, wykorzystując wyłącznie najwyższej jakości surowce, gwarantujące trwałość i estetykę produktu.

Procesy produkcyjne i zarządcze Grupy FILMAR zostały wyróżnione certyfikatami ISO 14001 i ISO 9001.

Zrównoważona
produkcja

Przez ostatnie dziesięć lat firma inwestowała w innowacyjne technologie w celu opracowania ekologicznych opakowań z wysokiej jakości tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu oraz papieru z certyfikatem FSC®. Grupa FILMAR dąży do bezodpadowego modelu produkcji – począwszy od pozyskiwania materiałów z recyklingu, aż po ekologiczną utylizację produktu:

Używamy tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu lub papieru z certyfikatem FSC.

Łączymy wysokiej jakości standardy produkcji z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, aby produkować lekkie, a jednocześnie wytrzymałe opakowania.

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań opakowaniowych, dostosowanych do potrzeb e-commerce w taki sposób, by zmniejszyć zapotrzebowanie na dodatkowe opakowania.

Nasz magazyn wysokiego składowania i nowoczesny park maszynowy pozwalają na realizację dużych zamówień, co także zmniejsza wpływ na środowisko.

Ponad 90% naszych opakowań mailingowych nadaje się do recyklingu. Wdrożyliśmy także recykling wewnętrzny, tak by skutecznie walczyć z wysypiskami śmieci.

Lekkie opakowania
z recyklingu

Opakowania FILMAR to połączenie wysokiej jakości standardów produkcji z ekologicznymi i pierwszorzędnymi materiałami, które gwarantują, że przesyłka będzie lekka, a jednocześnie doskonale chroniona przed uszkodzeniami i wilgocią. Oferujemy szeroką gamę rozmiarów i rozwiązań brandingowych dla małych przesyłek pocztowych, kurierskich lub do przesyłek, które muszą być dodatkowo zabezpieczone..

Wysokie standardy
obsługi klienta

Nasz doświadczony personel zapewnia wysokiej jakości obsługę przed- i posprzedażową. Mówimy w czterech językach (angielskim, polskim, niemieckim i holenderskim), a naszym priorytetem jest budowanie trwałych relacji z klientami, opartych na otwartej komunikacji,
wzajemnym zaufaniu i zaangażowaniu. 

Wyróżnia nas bardzo szybki czas reakcji, indywidualne wsparcie i wskazówki oraz regularne dostarczanie naszym klientom ważnych i aktualnych informacji na temat rozwoju rynku opakowań.

Grupa FILMAR nieustannie dąży
do podniesienia poziomu obsługi klienta.

Dołącz do
Newslettera