Choose your language:

Nasze wartości

W FILMAR Group cenimy wszystkich – i mniejsze i większe przedsiębiorstwa.

Od 2008 roku Grupa FILMAR współpracowała z ponad 700 klientami z różnych sektorów, takich jak e-commerce, handel detaliczny, usługi spedycyjne, medycyna, moda czy przemysł.
Wszystkich naszych klientów traktujemy jak partnerów biznesowych i zależy nam na budowaniu z nimi trwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i zaangażowaniu.

Ludzie to nasz
największy kapitał

Największym atutem Grupy FILMAR są ludzie. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w europejskim przemyśle opakowaniowym. Łączy ich również dążenie do ciągłego rozwoju w zakresie oferty produktowej oraz obsługi klienta.

Wspólnie staramy się dostarczać naszym klientom
najwyższej jakości opakowania wysyłkowe
oraz najnowsze rozwiązania w zakresie opakowań z recyklingu.


Grupa FILMAR zatrudnia około 80 osób. Wszyscy zatrudnieni są na umowy o pracę – zgodnie z lokalnymi przepisami oraz w ramach naszej polityki rekrutacyjnej. 
Szczera i otwarta komunikacja – zarówno z naszymi pracownikami, jak i klientami – jest fundamentem, na którym rozwijamy naszą firmę.

Razem uda nam się
zamknąć pętlę recyklingu

Główną misją Grupy FILMAR jest pomoc klientom w zmniejszeniu wpływu opakowań wysyłkowych na środowisko. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i solidnej wiedzy fachowej, jesteśmy w stanie zapewnić klientom wysokiej jakości opakowania wysyłkowe wykonane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, papieru pozyskanego ze zrównoważonych źródeł lub makulatury. 

Większość naszych produktów po użyciu nadaje się do recyklingu. 

Ponadto, wdrożyliśmy wewnętrzny recykling i ponowne przetwarzanie własnych materiałów odpadowych w celu osiągnięcia prawie całkowicie bezodpadowego procesu produkcji.

Kupując nasze produkty, nie tylko oszczędzasz zasoby naturalne i energię, które byłyby potrzebne do wyprodukowania od podstaw plastiku lub papieru, ale także przyczyniasz się do zmniejszenia szkodliwego wpływu nadmiaru plastikowych lub papierowych opakowań na środowisko.

Dołącz do
Newslettera