O firmie » Magazyn

Istotną rolę w funkcjonowaniu naszego przedsiębiorstwa odgrywa nowoczesny magazyn wysokiego składowania. Nasz magazyn to aż 2500 miejsc paletowych oraz rampy załadunkowe z bezpośrednim dostępem do powierzchni magazynowych.

W praktyce magazyn – obok hali produkcyjnej – jest drugim najważniejszym miejscem w firmie. Dlatego nieustannie i konsekwentnie dbamy o jego odpowiednie wyposażenie oraz efektywne zarządzanie przestrzenią składowania. To znacząco wpływa na poziom obsługi klienta, który stale podnosimy oferując:

elastyczne dostawy

Elastyczne dostawy

Dysponując tak dużą oraz tak dobrze zorganizowaną powierzchnią magazynową możemy jednorazowo realizować nawet bardzo duże dostawy. Atutem naszego magazynu jest fakt, iż w przypadku zamówień wielkonakładowych nie musimy wysyłać gotowych produktów do klienta partiami, ale możemy zaczekać na skompletowanie całego zamówienia i dostarczyć je w ramach jednego transportu, co oszczędza pieniądze i czas klienta. 

konkurencyjne terminy dostaw

Konkurencyjne terminy dostaw

Odpowiednia organizacja przestrzeni magazynowej, duża powierzchnia składowa umożliwiająca składowanie do 2500 palet z gotowymi wyrobami oraz bezpośredni dostęp ramp załadunkowych do powierzchni magazynowych sprawiają, że dostawy możemy realizować szybko i sprawnie. Zapasy stanów magazynowych całego asortymentu pozwalają na wysyłkę zamówień praktycznie "od ręki" wprost z naszego magazynu. 

zgodność dostaw z zamówieniem

Zgodność dostaw z zamówieniem

Nowoczesne systemy zarządzania magazynem oraz kontrola sortowania i pakowania asortymentu przyspieszają i usprawniają znacznie kompletowanie zamówień. Jednocześnie kompleksowe rozwiązania procesu przygotowania przesyłki, wraz z dokladnym opisem towaru zapewniają całkowitą zgodność dostawy z rzeczywistym zapotrzebowaniem klienta, niemal całkowicie eliminując problem zwrotów.