Oferta

W naszej ofercie

Koperty bąbelkowe Filmar

Koperty powietrzne Filmar Classic wykonane są z najwyższej jakości nieprześwitujących papierów z certyfikatem FSC oraz wielowarstwowej folii bąbelkowej LDPE, która po oddzieleniu od koperty nadaje się do recyklingu. Gwarantują bezpieczną wysyłkę produktu.

arrow

Koperty z pianką Foam Mailers

Koperty z pianką polietylenową, papierem marmurkowym o łącznej gramaturze 140 g/m2 i zamknięciem Trifix dostępne są w standardowych formatach Filmar Classic. Pianka PE amortyzuje i chroni delikatne przedmioty przed zarysowaniem, a gruby papier zabezpiecza przed uszkodzeniami.

arrow

Koperty foliowe co-ex Filbag

Koperty foliowe co-ex Filbag Classic wykonane są z wielowarstwowej folii LDPE, odpornej na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Produkowane są wyłącznie z surowców oryginalnych. Biało-czarna, nieprzejrzysta folia najwyższej jakości zapewnia ochronę przesyłki przed oczami ciekawskich.

arrow

Koperty foliowe Filbag Clear

Koperty foliowe Filbag Clear wykonane są z wysoko przezroczystej folii LDPE, odpornej na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Produkowane są wyłącznie z surowców oryginalnych. Permanentne zamknięcie samoklejące uniemożliwia otwarcie koperty bez jej uszkodzenia.

arrow

Koperty na listy przewozowe

Samoprzylepne koperty na listy przewozowe służą do umieszczania w nich dokumentów załączanych do wysyłek. Tzw. przylgi wykonane są z przezroczystej folii PE, umożliwiającej łatwą identyfikację adresatów przesyłek oraz czytanie kodów kreskowych przez skanery. Po zużyciu koperty folia nadaje się do recyclingu, dzięki czemu koperty są przyjazne dla środowiska.

arrow

Koperty bezpieczne Deposafe

Koperty bezpieczne służą do przesyłania poufnych dokumentów oraz wartościowych przedmiotów, takich jak pieniądze czy biżuteria. Wykonane są z białej lub transparentnej trójwarstwowej folii LDPE i posiadają specjalne zabezpieczenia gwarantujące ochronę przesyłek. Trwałe zamknięcie, uniemożliwia otwarcie koperty bez jej uszkodzenia.

arrow

Wytrzymałe koperty kartonowe

Koperty kartonowe przeznaczone są do wysyłki książek, dokumentów lub zdjęć wymagających usztywnienia w transporcie. Wykonane są z kartonu o wysokiej gramaturze 230-330 g/m². Doskonale chronią zawartość przed pogięciem lub złamaniem. Samoprzylepny pasek z aktywnego kleju uniemożliwia otwarcie koperty w sposób niezauważalny

arrow

Folia bąbelkowa w rolkach

Dwuwarstwowa folia bąbelkowa o grubości 50 g/m2 jest produktem przeznaczonym do dodatkowego zabezpieczenia przedmiotów w trakcie wysyłki. Ma szerokie zastosowanie, jest odporna na wilgoć i doskonale amortyzuje wstrząsy. Charakteryzuje się elastycznością, dopasowując się do kształtu zabezpieczanego przedmiotu.

arrow
arrow arrow